Przejdź do treści

Loża Radiowa

O co naprawdę chodzi w politycznych rozgrywkach? Jak w praktyce działa nasze niedoskonałe prawo? Czym martwią się Opolanie? Czym żyje region? O tym wszystkim dyskutujemy w Loży Radiowej. W audycji także prezentujemy magazyn reporterów "Dzień w Opolu, dzień w regionie" (godz. 13:03). 

Od poniedziałku do piątku o godz. 12:05 do 15:00 zapraszają Piotr Moc, Marek Świercz i Mariusz Studzienny. Napisz do autorów: loza@stara.radio.opole.pl.

 


Anna Pabiś i Aleksandra Horodyska o tremie towarzyszącej wyborom piekności, zgrupowaniu przed konkursem, a także o organizacji zbliżających się wyborów Miss Opolszczyzny i planach wakacyjnych
W rozmowie w Loży Radiowej Aleksandra Horodyska przyznała, że już od dawna myślała o tym, żeby wziąć udział w konkursie piękności. – Dopiero w tym roku wystartowałam, po namowach rodziny – powiedziała III Wicemiss Polski Nastolatek 2015 na naszej antenie.

01 lipca 2015 14:17

Aleksandra HorodyskaAnna Pabiś wspominała o udziale Aleksandry Horodyskiej w konkursie Miss Nastolatek Opolszczyzny oraz o ćwierćfinale krajowym. – Organizatorzy mówili wtedy, że Ola jest dziewczyną z klasą, piękną i inteligentną – powiedziała na naszej antenie II Wicemiss Polski 2013.

– Nauka tańca i szybkiego poruszania się na szpilkach była dla mnie wyzwaniem, ale poradziłam sobie, obeszło się bez złamanych obcasów – powiedziała Horodyska, która na naszej antenie zdradziła także swoje ulubione menu.

III Wicemiss Polski Nastolatek 2015 przypomniała także pytanie, na które musiała odpowiedzieć podczas etapu regionalnego.

– Tak naprawdę dziewczyny, które biorą udział w konkursie są obserwowane przez całe zgrupowanie. To, co widzimy w telewizji jest złudne – powiedziała Anna Pabiś. – Poza tym, że dziewczyna musi być piękna, musi mieć coś do powiedzenia i umieć odnaleźć się w każdej sytuacji – dodaje.

Aleksandra Horodyska nie ukrywała, że ma nadzieję, że tytuł III Wicemiss Polski Nastolatek 2015 pomoże jej w zrobieniu kariery w świecie mody. Nastolatka nie kryła, że na razie nie planuje startu w kolejnych konkursach piękności, ale na pewno kiedyś zdecyduje się wziąć udział w konkursie Miss Polski.

Anna PabiśAnna Pabiś będzie organizatorką wyborów regionalnych na Opolszczyźnie. – Jest to związane z tym, że mam już doświadczenie. Kiedyś już współpracowałam z biurem Miss Polski – wyjaśnia II Wicemiss Polski 2013.

Zdaniem Anny Pabiś to, że organizatorem wyborów miss na Opolszczyźnie została kobieta utwierdzi wszystkie potencjalne kandydatki, że te wybory będą uczciwe i bezpieczne. – Poza tym uważam, że to dziewczyny powinny stawiać sobie pewne granice – wyjaśnia.

Castingi do regionalnego konkursu Anna Pabiś planuje rozpocząć na jesieni. – Postanowiłam otworzyć się na powiaty. Chciałabym zorganizować castingi we wszystkich miastach powiatowych, żeby dać możliwość zgłoszenia dziewczynom, które nie mają odwagi, aby zgłosić się do udziału w konkursie – wyjaśnia Anna Pabiś.

Posłuchaj całej rozmowy:

oprac. Justyna Krzyżaanowska

Tagi: Miss Polski, Miss Polski Nastolatek, Miss Opolszczyzny, konkurs piękności, Aleksandra Horodyska, Anna Pabiś, świat mody, Loża Radiowa, Piotr Moc, Mariusz StudziennyDrukuj , Pobierz jako plik PDF

               

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 02 lipca 2015 14:17

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 02 lipca 2015 19:07

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

00:00 - 06:00Agroradio

Agroradio

06:00 - 07:00Mamy weekend

Mamy weekend

07:00 - 10:00Bez ogródek

Bez ogródek

10:00 - 11:00Rodzice kontra dzieci

Rodzice kontra dzieci

11:00 - 13:00Opolskie da się lubić

Opolskie da się lubić

14:00 - 16:00Cały Nasz Sport

Cały Nasz Sport

16:00 - 20:00Twoja muzyka

Twoja muzyka

20:00 - 23:00Progresywna Zmiana Rocka

Progresywna Zmiana Rocka

23:00 - 01:00Pogoda Opole z serwisu