Przejdź do treści

Redakcje Radia Opole




DYREKTOR PROGRAMU

Jacek Łuczak -  jacek.luczak@stara.radio.opole.pl

 

REDAKTOR NACZELNY

Jan Minkner - jan.minkner@stara.radio.opole.pl

 

KIEROWNIK MUZYCZNY, ZASTĘPCA REDAKTORA NACZELNEGO

Tomasz Bazan -  tom@stara.radio.opole.pl

 

DZIAŁ INFORMACJI - WYDAWCY - wydawca@stara.radio.opole.pl - 77 40 13 455

Marek Świercz - 509 895 035, marek.swiercz@stara.radio.opole.pl

Tomasz Cichoń - 509 894 098, tomasz.cichon@stara.radio.opole.pl

Cezary Puzyna - 606 774 288, cezary.puzyna@stara.radio.opole.pl

 

EDYTORZY INFORMACJI - info@stara.radio.opole.pl - 77 40 13 454

Roman Juranek - roman.juranek@stara.radio.opole.pl

Krzysztof Rapp - krzysztof.rapp@stara.radio.opole.pl

Jacek Rudnik - jacek.rudnik@stara.radio.opole.pl

Marzena Śmierciak - marzena.smierciak@stara.radio.opole.pl

Justyna Maćkowiak - justyna.mackowiak@stara.radio.opole.pl

Wanda Kownacka - wanda.kownacka@stara.radio.opole.pl

Agnieszka Lubczańska - agnieszka.lubczanska@stara.radio.opole.pl

 

REPORTERZY:

 

OPOLE: info@stara.radio.opole.pl - 77 40 13 458

Aneta Skomorowska - aneta.skomorowska@stara.radio.opole.pl

Piotr Wojtowicz - piotr.wojtowicz@stara.radio.opole.pl

Adam Wołek - adam.wolek@stara.radio.opole.pl

Katarzyna Zawadzka - katarzyna.zawadzka@stara.radio.opole.pl

Mariusz Majeran -  mm@stara.radio.opole.pl

 

 

BRZEG, powiat brzeski, NAMYSŁÓW i powiat namysłowski:

Maciej Stępień - 606 774 129, tel./fax. 77 416-84-46, maciej.stepien@stara.radio.opole.pl

 

KRAPKOWICE i powiat krapkowicki:

Bogusław Kalisz - 509 893 771, b.kalisz@stara.radio.opole.pl

 

KĘDZIERZYN-KOŹLE i powiat kędzierzyńsko-kozielski:

info@stara.radio.opole.pl, tel. 77 40 13 455

 

KLUCZBORK i powiat kluczborski

Piotr Wrona - 509 893 709, piotr.wrona@stara.radio.opole.pl; kluczbork@stara.radio.opole.pl

 

NYSA i powiat nyski:

Dorota Kłonowska - 606 774 101, tel./fax. 77 433-00-11, dorota.klonowska@stara.radio.opole.pl

 

PRUDNIK i powiat prudnicki, GŁUBCZYCE, powiat głubczycki, STRZELCE OPOLSKIE i powiat strzelecki:

Jan Poniatyszyn - 606 774 105, tel./fax. 77 436-66-60, jan.poniatyszyn@stara.radio.opole.pl

 

AUTORZY PASM PROGRAMOWYCH:

 

Wiesław Kolbusz – kolbi@stara.radio.opole.pl

Ireneusz Prochera - irek@stara.radio.opole.pl   

Agnieszka Wawer-Krajewska - agnieszka.wk@stara.radio.opole.pl

Magdalena Szybińska - magdalena.szybinska@stara.radio.opole.pl

Marek Świercz -  marek.swiercz@stara.radio.opole.pl

Piotr Moc - piotr.moc@stara.radio.opole.pl

Tomasz Cichoń - tomasz.cichon@stara.radio.opole.pl

Cezary Puzyna - cezary.puzyna@stara.radio.opole.pl

Beata Granatowska – beata@stara.radio.opole.pl

Janusz Maćkowiak - janusz@stara.radio.opole.pl

Justyna Przyborowicz - justa@stara.radio.opole.pl

Tomasz Zacharewicz - tomasz.zacharewicz@stara.radio.opole.pl

Piotr Furtas - piotr.furtas@stara.radio.opole.pl

Marian Staszyński - marian@stara.radio.opole.pl

Ewelina Rusin-Różycka - ewelina.rusin-rozycka@stara.radio.opole.pl

Adrian Chimiak - adrian.chimiak@stara.radio.opole.pl 

Bolesław Bezeg – b.bezeg@stara.radio.opole.pl

Marzena Mielcarek – marzena.mielcarek@stara.radio.opole.pl

Barbara Tyslik -  bt@stara.radio.opole.pl

Elżbieta Trylnik - elzbieta.trylnik@stara.radio.opole.pl

Zbigniew Górniak - zbigniew.gorniak@stara.radio.opole.pl

Donat Przybylski - donat@stara.radio.opole.pl

Kacper Śnigórski - kacper.snigorski@stara.radio.opole.pl

Grzegorz Frankowski - sport@stara.radio.opole.pl

Krzysztof Dobrowolski - dochris@stara.radio.opole.pl

 




Drukuj , Pobierz jako plik PDF

       

Informacje o artykule

Wprowadził/a: Tomasz Turba

Data publikacji: 18 listopada 2010 21:59

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 02 lipca 2015 12:10

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Progresywna Zmiana Rocka

Progresywna Zmiana Rocka

00:00 - 01:00



Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

01:00 - 06:00



Effatha

Effatha

06:00 - 07:00



Mamy weekend.

Mamy weekend.

07:00 - 10:00



Niedzielna Loża Radiowa

Niedzielna Loża Radiowa

10:00 - 11:00



Opolski Śląsk

Opolski Śląsk

11:00 - 12:00



Opolski Koncert Życzeń

Opolski Koncert Życzeń

12:00 - 15:00



Gwiazda na życzenie

Gwiazda na życzenie

15:00 - 16:00



Romscy Bracia

Romscy Bracia

16:00 - 17:00



Forum wiary

Forum wiary

18:00 - 19:00



Cały Nasz Sport

Cały Nasz Sport

19:00 - 21:00



Wieczór z klasyką

Wieczór z klasyką

21:00 - 22:00



Muzyka źródeł

Muzyka źródeł

24:00 - 01:00



Pogoda Opole z serwisu