IV Parada Orkiestr Dętych

Parada amerykańskiej orkiestry dętej Blue Lake - w asyście orkiestr krajowych, m.in. Orkiestry PSM I i II st. w Opolu oraz Małej Orkiestry Dętej GOK Dobrzeń Wielki - zaprezentuje się dziś (27.06) na Rynku w Opolu. Początek o godz. 13:00. Wieczorem orkiestry wystąpią wspólnie w Filharmonii Opolskiej, a w sobotę (28.06) i niedzielę (29.06) będzie okazja posłuchania ich w parku w Dobrzeniu Wielkim. IV Międzynarodową Paradę Orkiestr Dętych zakończy tam w niedzielę (29.06) o 22:00 pokaz fajerwerków.

Posłuchaj:

Wystąpi ponad 500 muzyków. Repertuar ma być różnorodny i w ciekawych aranżacjach – zapowiadają organizatorzy wydarzenia. W sobotę koncertowanie w Dobrzeniu Wielkim poprzedzi barwna parada muzyczna ulicami miasta. Początek o godz. 15:00 spod Gminnego Ośrodka Kultury.

Na piątkowy koncert do Filharmonii Opolskiej wymagane są wejściówki, które można odebrać w GOK Dobrzeń Wielki lub w kasie PSM przy ul, Strzelców Bytomskich w Opolu. Wstęp na wszystkie imprezy w ramach IV Parada Orkiestr Dętych jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Gminny Ośrodek Kultury w Dobrzeniu Wielkim. Radio Opole objęło IV Międzynarodową Paradę Orkiestr Dętych patronatem medialnym.

Oprac. Agnieszka Lubczańska

Program wydarzenia:

Piątek 27 czerwca

13:00 Parada Amerykańskiej Orkiestry Dętej w asyście orkiestr krajowych na Rynku w Opolu
19:00 Wielka Gala Muzyczna - wystąpią: Orkiestra PSM I i II st. w Opolu, Mała Orkiestra Dęta GOK Dobrzeń Wielki, Orkiestra Dęta ze Stanów Zjednoczonych Blue Lake

Sobota 28 czerwca

15:00 Wielka Kolorowa Parada Orkiestr Dętych ulicami Dobrzenia Wielkiego
16:00 Wielki Koncert Plenerowy cz. I w parku za UG Dobrzeń Wielki
21:00 Dyskoteka w parku za UG Dobrzeń Wielki

Niedziela 29 czerwca

15:00 Wielki Koncert Plenerowy cz. II w parku za UG Dobrzeń Wielki
22:00 Fajerwerki na zakończenie IV Międzynarodowej Parady Orkiestr Dętych w parku za UG Dobrzeń Wielki

IV Parada Orkiestr DętychIV Parada Orkiestr Dętych

Wydrukowano dn.: 2020-08-15 07:34:02