Przejdź do treści

Zobacz wiadomości z poprzednich miesięcy:
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, paźdz, listopad, grudzień.

Kolenda-Łabuś rozmawiała z pracownikami szpitala. "To nie kampania"
"Ta rozmowa nie miała nawet krzty charakteru kampanijnego" - mówi Radiu Opole Brygida Kolenda-Łabuś, posłanka Platformy Obywatelskiej, o spotkaniu zorganizowanym dziś (16.10) w kozielskim szpitalu.

16 października 2015 19:00

Brygida Kolenda-ŁabuśKandydatka do Sejmu rozmawiała z grupą kilkunastu zainteresowanych pracowników o planowanych zmianach w finansowaniu służby zdrowia.
- Ja zawsze słuchałam tego, co ludzie mają do powiedzenia, a poza tym do końca wypełniam obowiązki kadencji - tłumaczy posłanka.

- Pracownicy dowiedzieli się czegoś, co ich interesowało, a ja poznałam ich zdanie na temat proponowanych zmian i posłuchałam o bolączkach. To spotkanie odbyło się w szpitalu wyłącznie ze względów organizacyjnych. Mogłam się z nimi umówić po południu, tylko byłoby na pewno trudniej pod względem logistycznym, żeby ci ludzie przychodzili porozmawiać ze mną o 18:00 - wyjaśnia.

Grzegorz Duszel, ordynator oddziału laryngologicznego, zarazem organizator spotkania, przekonuje, że wizyta Kolendy-Łabuś była odpowiedzią na oczekiwania sporej części kadry szpitala. - Ta rozmowa nie miała żadnych znamion kampanii wyborczej - podkreśla lekarz należący do kędzierzyńsko-kozielskich struktur PO.

- Nie było kolportacji materiałów propagandowych, nie wymieniano, ani nie wspominano o nazwach partii czy ugrupowań, które wystawiają swoich kandydatów do parlamentu. W mojej ocenie to spotkanie było bogate i owocne zarówno dla pani poseł, jak i dla nas - ocenia.

Duszel przyznaje, że zna poseł Kolendę-Łabuś prywatnie. - Mamy wiele wspólnych przemyśleń - dodaje.

Posłuchaj wypowiedzi:

Witold Wośtak


Tagi: wybory parlamentarne 2015, Brygida Kolenda-Łabuś, Szpital Powiatowy w Kędzierzynie-Koźlu, Grzegorz Duszel, Kędzierzyn-KoźleDrukuj , Pobierz jako plik PDF

               

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 16 października 2015 15:40

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 16 października 2015 16:05

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

00:00 - 00:00Na dzień dobry

Na dzień dobry

06:00 - 09:00Loża Radiowa

Loża Radiowa

12:00 - 15:00Rynek

Rynek

15:00 - 17:00Rewiry Kultury

Rewiry Kultury

17:00 - 20:00Nasze Sprawy

Nasze Sprawy

20:00 - 22:00Studio Reportażu

Studio Reportażu

22:00 - 00:00Pogoda Opole z serwisu