Przejdź do treści

Zobacz wiadomości z poprzednich miesięcy:
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, paźdz, listopad, grudzień.

"Mężczyzna prawie idealny" - płyta Artura Gotza
"Mężczyzna prawie idealny" to druga solowa płyta aktora I wokalisty Artura Gotza. Album zawiera 13 piosenek satyrycznych Agnieszki Chrzanowskiej. Bohaterami utworów stali się: zakochani, naiwni, nawróceni, zdradzający, bogaci, nieśmiali i ci bardzo śmiali przedstawiciele płci męskiej. Artur Gotz będzie dziś po 17:00 gościem audycji REWIRY KULTURY.

13 października 2015 14:34

Z czym musi zmagać się mężczyzna nienasycony i jak radzi sobie z pożądaniem do żony bliźniego, czego jest w stanie dopuścić się nadgorliwy teść, jakimi zaletami obdarzony jest mężczyzna nawrócony, jak na męską psychikę wpływa podział na ducha, duszę i ciało, na co mężczyźni miewają alergię i dlaczego piją alkohol, a na koniec: co postanawia mężczyzna, który chce być idealny - oto pytania, na które znajdziemy odpowiedzi w niepozbawionych humoru piosenkach. Ich autorka Agnieszka Chrzanowska podkreśla, że jej celem nie był atak na mężczyzn - wręcz przeciwnie - jej zamiarem było wzięcie ich w obronę poprzez ośmieszenie stereotypów, które od wieków są przyczyną problemów w komunikacji i w porozumieniu płci...

Z dużym przymrużeniem oka została potraktowana także warstwa muzyczna płyty, w której współgrają ze sobą elementy popu, piosenki kabaretowej i swingu.

Artur Gotz jest wokalistą, a także aktorem scen Warszawy (Teatr 6 piętro) i Łodzi (Teatr Nowy), zagrał ponad 150 recitali w całej Polsce, a także w Amsterdamie, Berlinie, Brukseli, Pradze, Wiedniu, na Cyprze i w USA.

Projekt wizualny płyty "Mężczyzna prawie idealny" opracował Paweł Łęczycki, sesje zdjęciowe do okładki płyty zostały zrealizowanie przez fotografa Marcina Brzózkę w Piwnicy pod Baranami i w Teatrze Śląskim w Katowicach oraz przez fotografa Krzysztofa Piątka w Old Timers Garage. Więcej na fanpage'u wydawnictwa.

Radio Opole objęło płytę patronatem medialnym.

Tagi: Mężczyzna prawie idealny, Artur Gotz, Agnieszka ChrzanowskaDrukuj , Pobierz jako plik PDF

       

Informacje o artykule

Wprowadził/a: Agnieszka Lubczańska

Data publikacji: 13 października 2015 16:34

Ostatnio zmieniał: Agnieszka Lubczańska

Data ostatniej zmiany: 18 października 2015 12:37

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

00:00 - 06:00Agroradio

Agroradio

06:00 - 07:00Mamy weekend

Mamy weekend

07:00 - 10:00Bez ogródek

Bez ogródek

10:00 - 11:00Rodzice kontra dzieci

Rodzice kontra dzieci

11:00 - 13:00Opolskie da się lubić

Opolskie da się lubić

14:00 - 16:00Cały Nasz Sport

Cały Nasz Sport

16:00 - 20:00Twoja muzyka

Twoja muzyka

20:00 - 23:00Progresywna Zmiana Rocka

Progresywna Zmiana Rocka

23:00 - 01:00Pogoda Opole z serwisu