Przejdź do treści

Zobacz wiadomości z poprzednich miesięcy:
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, paźdz, listopad, grudzień.

Dobrzeń: Zderzenie samochodu osobowego z autobusem




Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu samochodu osobowego z autobusem. Doszło do tego w Dobrzeniu Wielkim na wojewódzkiej drodze 454.

05 maja 2015 10:34

Wypadek z udziałem autobusuZe wstępnych ustaleń policji wynika, że 22-letni kierowca renault podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z autobusem relacji Namysłów - Opole. W wypadku ucierpiał kierowca osobówki oraz dwie jadące z nim pasażerki w wieku 21 i 22 lat.

Możliwe utrudnienia w ruchu. Policja wyznaczyła objazd przez osiedle Energetyk.

Wypadek z udziałem autobusu

oprac. CP

Tagi: wypadek, Dobrzeń Wielki



Drukuj , Pobierz jako plik PDF

               

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 05 maja 2015 10:34

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 05 maja 2015 10:41

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

00:00 - 06:00



Agroradio

Agroradio

06:00 - 07:00



Mamy weekend

Mamy weekend

07:00 - 10:00



Bez ogródek

Bez ogródek

10:00 - 11:00



Rodzice kontra dzieci

Rodzice kontra dzieci

11:00 - 13:00



Opolskie da się lubić

Opolskie da się lubić

14:00 - 16:00



Cały Nasz Sport

Cały Nasz Sport

16:00 - 20:00



Twoja muzyka

Twoja muzyka

20:00 - 23:00



Progresywna Zmiana Rocka

Progresywna Zmiana Rocka

23:00 - 01:00



Pogoda Opole z serwisu