Przejdź do treści

Zobacz wiadomości z poprzednich miesięcy:
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, paźdz, listopad, grudzień.

Trener ASPR Zawadzkie: Żal całego sezonu. To jakieś fatum
Szczypiorniści ASPR Zawadzkie ulegli w meczu barażowym MTS-owi Chrzanów 23:31 i pozostają w II lidze. Do awansu zabrakło 1 bramki. - Nie wierzę w to, co się stało - powiedział po meczu trener ASPR, Łukasz Morzyk.

28 maja 2015 07:00

MTS Chrzanów - ASPR Zawadzkie drugi mecz barażowy o I ligę 31:23 dla Chrzanowa - Zawiedliśmy na całej linii, pod każdym względem. Nie mogę mieć do nikogo pretensji, jesteśmy zespołem, razem wygrywamy, razem przegrywamy, ale żal, cały rok pracy, ta przewaga Zawadzkiego, no wydawało się, że nie da się tego stracić. Każdy z nas wiedział, że te siedem - osiem bramek; ośmioma musieliśmy tak naprawdę przegrać, bo rzuciliśmy więcej niż 17 goli. Pogubiliśmy się, totalnie nie graliśmy tego, co założyliśmy na treningach. Nie umiałem podpowiadać chłopakom w czasie gry, bo było tak głośno w hali, że sam siebie nie słyszałem, tylko te czasy pomagały - tłumaczył.

- Teraz musimy się zastanowić nad tym wszystkim, jak to zbudować od nowa. Daliśmy sobie 2 lata. Pierwszy rok byłoby pięknie awansować - przegrywamy awans jedną bramką, ja nie wiem, to jest jakieś fatum. Siedem bramek przewagi roztrwonić to jest porażka i musimy się z tym pogodzić -  dodał trener Morzyk.

- Były szampany przygotowane, ale niestety muszą poczekać jeszcze rok. Nie wykonaliśmy zadania, zabrakło jednej bramki. Myślę, że to jest przegrana na własne życzenie, chociaż mieliśmy wielkie szanse. Te trzy mecze barażowe naprawdę w fajnym stylu. Niestety nie powiodło nam się, ale walczymy dalej. Plany są ciągle niezmienne, chcemy wrócić do I ligi - mówił prezes klubu Jacek Pietrzela.

Posłuchaj rozmów:

Daria Placek

Tagi: ASPR Zawadzkie, piłka ręczna, Łukasz MorzykDrukuj , Pobierz jako plik PDF

               

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 28 maja 2015 07:00

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 27 maja 2015 16:53

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

01:00 - 06:00Na dzień dobry

Na dzień dobry

06:00 - 09:00Loża Radiowa

Loża Radiowa

12:00 - 15:00Rynek

Rynek

15:00 - 17:00Rewiry Kultury

Rewiry Kultury

17:00 - 20:00Sportowe Opolskie

Sportowe Opolskie

20:00 - 22:00Studio Reportażu

Studio Reportażu

22:00 - 00:00Pogoda Opole z serwisu