Przejdź do treści

Zobacz wiadomości z poprzednich miesięcy:
styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, paźdz, listopad, grudzień.

"Progresywna Zmiana Rocka" w czołówce najlepszych audycji
Audycja "Progresywna Zmiana Rocka" została doceniona w plebiscycie "Zdobywcy Eteru 2014" w kategorii "Perełka Radiowa". Miło nam poinformować, że audycja naszego redakcyjnego kolegi Adama Wołka znalazła się na 24. miejscu najlepszych radiowych programów. Na tym samym miejscu znalazły się audycje "Trzy kwadranse jazzu" Jana Ptaszyna Wróblewskiego czy "Zapraszamy do Trójki!" Wojciecha Manna.

22 czerwca 2015 15:30

Adam Wołek- Nawet nie miałem pojęcia o tym plebiscycie, dostałem tę informację od mojego przyjaciela z Bydgoszczy, swoją drogą także słuchacza "Progresywnej Zmiany Rocka" - mówi Adam Wołek. - Znaleźć się w gronie twórców audycji, przy których się wychowywało, to dla mnie wielkie wyróżnienie, tym bardziej, że ich programy prezentują anteny ogólnopolskie - dodaje.

- Nie mnie to oceniać, czy ten program jest w czołówce, czy nie. Ja po prostu robię swoje - mówi red. Wołek o rocku progresywnym. - Lubię muzykę, ciężkie gitarowe brzmienia, muzyków, którzy poszukują ciągle swoich inspiracji. Nie lubię zespołów sztampowych, a wiele takich, które grają rocka progresywnego, prawdę mówiąc obok progresji nawet nie leżało. Jeżeli coś jest dobre, to trzeba to powiedzieć, jeżeli coś jest słabe a muzykowi wydaje się, że jest nie wiadomo kim, to trzeba mu wskazać drogę... Nie wszyscy to robią, wielu muzyków jest na mnie obrażonych, ale taki mamy klimat - dodaje.

Program "Progresywna Zmiana Rocka" jest nadawany od 2009 roku. Obecnie można go słuchać na naszej antenie w każdą sobotę od godziny 23:00 do 01:00.

Celem plebiscytu "Zdobywcy Eteru" było wyłonienie najlepszych radiowców oraz programów radiowych. Organizatorzy to portalmedialny.pl oraz nadaje.com

Motto plebiscytu to: "Radio to czary, to magia - to przygoda z której się nie wyrasta" (Piotr Welc).

 Katarzyna Zawadzka

Tagi: Adam Wołek, Progresywna Zmiana Rocka, Radio Opole, Perełka Radiowa, Zdobywcy EteruDrukuj , Pobierz jako plik PDF

               

Informacje o artykule

Wprowadził/a:

Data publikacji: 22 czerwca 2015 14:30

Ostatnio zmieniał:

Data ostatniej zmiany: 22 czerwca 2015 15:34

Przeczytaj treść ponownie

Na antenie

Radio Opole do świtu

Radio Opole do świtu

00:00 - 06:00Na dzień dobry

Na dzień dobry

06:00 - 09:00Loża Radiowa

Loża Radiowa

12:00 - 15:00Rynek

Rynek

15:00 - 17:00Rewiry Kultury

Rewiry Kultury

17:00 - 20:00Tak było naprawdę

Tak było naprawdę

20:00 - 22:00Studio Reportażu

Studio Reportażu

22:00 - 00:00Pogoda Opole z serwisu